بابک اسماعیلی


زلف سخن

First Page English Weblog Weblog Archives About me Contact me Photo Blog

سه‌شنبه ٢٦ آذر ۱۳۸٧

بابک اسماعیلی، خبرنگار و پژوهشگر روزنامه کیهان موفق گردید با ارائه مقاله‌ای تحت عنوان «قانون مالیات بر ارزش افزوده؛ گامی در جهت عدالت»، مقام نخست «بخش وی‍ژه » سومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاریها در حوزه مالیات را کسب و جایزه ویژه، لوح تقدیر و تندیس این جشنواره را از آن خود کند.
کسب مقام نخست بخش ویژه‌ی سومین جشنواره‌ی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در حوزه مالیات و دریافت جایزه‌ی ویژه ، لوح تقدیر و تندیس جشنوارهسومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاریها در حوزه مالیات که در 10 رشته مختلف خبر، گزارش، گفت وگو ، سرمقاله/ یادداشت، کاریکاتور، گزارش خبری، تیتر، مقاله/نقد، عکس، طنز و بخش وی‍ژه برگزار شد، طی مراسمی در 26 آذر 87 و با حضور اهالی اصحاب رسانه، شماری از نمایندگان دولت و مجلس و مسئولین سازمان امور مالیاتی کشور در محل سالن اجتماعات این سازمان با معرفی و تقدیر از برترینهای رسانه ها به کار خود پایان داد.
برترینها و تقدیرشدگان این جشنواره، پس از قرائت پیام وزیر امور اقتصادی و دارایی و بیانیه هیات داوران، سخنان رئیس سازمان امور مالیاتی و تنی چند از نمایندگان دولت و مجلس، جوایز خود را از سوی اساتید بنام علم ارتباطات و روزنامه نگاری، عرب مازار، فرقانی، توکلی، قاضی‌زاده، مجید رضاییان و ... دریافت کردند.

در سومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها در حوزه مالیات بیش از ۵٠٠٠ اثر شرکت داده شده بود.

[ ٦:٠٠ ‎ب.ظ ]   [ بابک اسماعیلی ]   [ لینک مطلب

موضوع نوشتار: اقتصاد و موضوع نوشتار: خبر و گزارش و موضوع نوشتار: بابک اسماعیلی[ Home | Archives | E-mail ]


POWERED BY
PERSIANBLOG


  RSS 2.0  

 

 

Copyright © 2004-2007 Babak Esmaeili. All rights reserved. Design by Zolfesokhan
NOTICE: May not be duplicated or distributed in any form unless with prior consent.
 

تمام حقوق مربوط به ا‌ین صفحه، متعلق به بابک اسماعیلی  است. هرگونه برداشت و بازنشر نوشته‌های ا‌ین صفحه منوط به در‌یافت اجازه از صاحب ا‌ین تارنما می باشد.