بابک اسماعیلی


زلف سخن

First Page English Weblog Weblog Archives About me Contact me Photo Blog

شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸٦

چند سالی بیش نیست که از شهادت ادواردو آنیلی (Edoardo Agnelli) فرزند مسلمان میلیاردر مشهور ایتالیایی و مالک کارخانجات فیات و باشگاه فوتبال یوونتوس ایتالیا می‌گذرد که یکی از دوستان صمیمی وی نیز به نام کنت لوکا گائتانی لاواتلی (Conte Luca Gaetani D'Aragona Lovatelli) به طرز مرموز و مشکوکی چون ادواردو به قتل می‌رسد. وی چند سال قبل به همراه ادواردو به ایران آمد و در همان سفر به اسلام و مذهب تشیع گروید، اما با توجه به تجربه‌ی ادواردو آنیلی و از بیم فشار و تهدیدات صهیونیست‌ها، اسلام آوردن خود را پنهان نمود. کنت لوکا گائتانی لاواتلی
بنابر نوشته‌ی روزنامه‌ی ایتالیایی ایل جورناله لوکا که شغل فیلمبرداری سینما را برای خود برگزیده بود، در تاریخ 13 فروردین 1386 (2 آوریل 2007) ساعت 2 نیمه شب به صورت آشفته‌ای و در حالیکه عصبی و پریشان نشان می‌داد از منزل خارج گردید و جسدش در زیر پل گاریبالدی (Garibaldi) در حاشیه‌ی رودخانه‌ی تراستوره (Trastevere) در شهر رم پیدا شد. برخی منابع نزدیک به لابی صهیونیست در ایتالیا می‌کوشند که  قتل او را هم‌چون شهادت چند سال پیش ادواردو آنیلی خودکشی جلوه دهند و برخی منابع نیز با گمانه‌پردازی، قتل لوکا را به معتادینی که ممکن است در این محل رفت ‌ آمد و تردد داشته‌اند نسبت می‌دهند و حتی جریاناتی نیز وجود دارد که  وی را متهم به داشتن اعتیاد به مواد مخدر معرفی می‌کنند. این در صورتی است که به نقل از سایت ادواردو آنیلی، پلکان مسیر رفتن به زیر پل گاریبالدی آغشته به خون وی است و  با این وجود جسد وی در زیر پل پیدا شده است. شباهت‌های موجود میان شهادت ادواردو آنیلی و قتل لوکا گائتانی این فرضیه را محکم می‌سازد که هر دو قتل توسط یک گروه صهیونیست-مافیایی انجام شده است.جلاسیو گائتانی لاواتلی برادر لوکا در مرکز مشروب سازی مونتالچینو لوکا از نظر جسمانی قوی‌تر از ادواردو بوده و زخم‌هایی که بر بدن او مشاهده گردیده است، نشان می‌دهد که وی مقاومت‌هایی در حال پرت شدن از بالای پل از خود نشان داده است. با این وجود پلیس ایتالیا در صدد است تا زخم‌های وی را به پرت شدن از بالای پل نسبت دهد، در حالیکه اگر وی دست به خودکشی زده و خود را از بالای پل به پائین پرتاب نموده است، پس به کدامین دلیل مسیر راه‌پله‌ی پل آغشته به خون گردیده و آثار درگیری که بر بدن وی بر جای مانده است ناشی از چیست؟!
لوکا گائتانی لاواتلی 52 ساله، فرزند یکی از بزرگترین و معروفترین تولید کنندگان مشروبات الکلی به نام مونتالچینو (Montalcino) در ایتالیاست که در این کشور به سلطان شراب معروف شده است. او سومین برادر این خانواده می‌باشد که به طرز مرموزی با مرگ روبه رو می‌شود. پیش از این، دو برادر دیگر وی نیز به طرز مشکوکی کشته شده‌اند و اینک تنها برادر زنده‌ی وی به نام جلاسیو گائتانی لاواتلی (Gelasio Gaetani D'Aragona Lovatelli) نام دارد که وی رابطه‌ی نزدیکی با جریانات صهیونیستی در ایتالیا دارد و در امور پورنوگرافی مشغول به کار است و کارخانه‌ی‌ بزرگ و قدیمی تولید مشروبات الکلی مونتالچینو (Montalcino) را نیز اداره می‌کند. یک برادر لوکا به نام کریستوفولو (Cristofolo) با ادواردو و لوکا بسیار صمیمی بود. او بر اثر یک سانحه در ورزش چتربازی چترش باز نشد و سقوط کرده و جان خود را از دست داد. این گمان نیز می‌رود که همسر جلاسیو نیز از خانواده‌ای یهودی تبار می‌باشد. این در حالیست که پس از شهادت ادواردو آنیلی، پسر خواهر یهودی‌زاده‌ی وی به نام لاپو الکان به عنوان جانشین پدر میلیاردر ادواردو برگزیده شد. لاپو الکان که خود از هم‌جنس بازان ایتالیایی است، از دوستان صمیمی جلاسیو برادر لوکا لاواتلی می‌باشد و در فسادهای وی نیز او را همراهی می‌کند.عکس خانوادگی آلین الکان (نفر سوم سمت راست) و ادواردو نفر سمت چپ
محمد حسن قدیری ابیانه یکی از دوستان و همراهان نزدیک ادواردو آنیلی، در سایت شخصی خود می‌نویسد که پیشتر در سی‌دی ای تحت عنوان " ادواردو و موضوع زن و حجاب در اسلام و غرب" شرح مسلمان شده لوکا لاواتلی را بدون ذکر نام وی تشریح کرده است.
در این سی‌دی دکتر قدیری ابیانه توضیح می‌دهد که ادواردو به وی می‌گوید که با لوکا در مورد اسلام صحبت کرده و او را تا مرز اسلام آورده است اما نتوانسته است او را مسلمان کند اما بر این باور بود که یک هل برای اسلام آوردن او کافی بود و از قدیری می خواهد که با لوکا صحبت کند. قدیری ابیانه نیز به مدت حدود دو ساعت با لوکا در هتل آزادی (اوین) به تنهایی صحبت می کند. جلسه ای که منجر به اسلام آوردن وی و پذیرش تشیع می شود. سپس به اتفاق هم به منزل حضرت آیت الله سید علی گلپایگانی واقع در یوسف آباد می روند و آنجا مراسم تشرف لوکا به تشیع برگزار می گردد. قدیری ابیانه در این سی‌دی توضیح داده است که با صحبت با او به این نتیجه رسید که او در کلیات اسلام مشکلی ندارد اما عاملی باعث می‌شود که وی از پذیرش اسلام امتناع کند. قدیری ابیانه با شناختی که از تبلیغات ایتالیا در مورد اسلام و حجاب و وضعیت زن در اسلام داشت حدس می‌زند که مشکل او همین مسئله باشد لذا در این مورد با او صحبت کرده و فلسفه حجاب در اسلام و قوانین در مورد زن را تشریح می‌کند. این مسئله برای لوکا که از خانواده‌ا‌ی بود که از طریق پورنوگرافی و مشروبات الکلی به ثروت افسانه‌ای دست یافته بود بسیار جذاب می‌افتد و بلافاصله مسلمان و شیعه می‌شود. دکتر قدیری ابیانه در سفری که سالها قبل بعد از اسلام آوردن لوکا به ایتالیا داشت به منزل او رفته بود. لوکا عکس حضرت امام خمینی (ره) را در اطاق خود نصب کرده بود و جا نماز و مهر را برای نماز برای او آورده بود.
لوکا از زمان کودکی از دوستان ادواردو آنیلی بود. وی در سال 1988 به همراه ادواردو به ایران آمد. در آن زمان ادواردو از طرف شبکه یک تلویزیون ایتالیا مسئول تهیه یک فیلم مستند در مورد ایران شده بود. ادواردو با اعمال نفوذ خود توانسته بود مجوز ساخت چنین برنامه مستندی را بگیرد. او خود مسئولیت ساخت مستند را بر عهده گرفت تا مستندی متفاوت و مبتنی بر حقایق جنگ ایران و عراق بسازد. فیلمی که بعدا از تلویزیون پخش شد و سپس ادواردو در یک میزگرد تلویزیونی پس از نمایش فیلم مستند حضور یافت. در این میزگرد آقای ایگورمن خبرنگار لا استامپا که بارها به ایران آمده بود شرکت جست.
در این سفر ادواردو، دوست خود لوکا گائتانو لاواتللی را با خود به ایران آورد. لوکا در این سفر به عنوان فیلمبردار به ایران آمد.
 لوکا در این سفر به همراه ادواردو به جبهه های جنگ سفر می کند. البته در آن زمان آتش بس بین ایران و عراق برقرار شده بود.
 یکی از دوستان مشترک می گوید، لوکا بدون اینکه در کلیسا ازدواج رسمی کند با دو زن زندگی کرده است. زن اولش مربوط به دوران قبل از پذیرش اسلام بود. البته تا مدتها با او زندگی می کرد و از او دختری حدودا 25 ساله به نام سامبا (Samba) دارد. وی سپس با زن دیگری زندگی مشترکی را آغاز نمود. وی را شرعا صیغه کرده بود و از وی دو فرزند دارد. به نام های روجرو و ریموند. (Raimondo, Ruggero)
لوکا ناچار بود بین ثروت و عقیده یکی را انتخاب کند و او نیز مثل ادواردو عقیده را برگزیده بود.
زندگی ساده و شغل فیلمبرداری را بر تولید مشروب و فعالیت در امور مستهجن را ترجیح داده بود و به خاطر عقایدش توسط خانواده منزوی و مترود شده بود. او به خانواده اش گفته بود که بین عقیده و ثروت عقیده را ترجیح می دهد.
مراسم تشیع کنت لوکا گائتانی
لاواتلی جمعه 17 فروردین ( 6 آوریل) در کلیسای سانتا ماریا واقع در تراستوره شهر رم برگزار گردید. (لینک)
حدود دویست نفر در تشییع جنازه لوکا شرکت داشتند. در این مراسم والدین لوکا، برادرش جلاسیو به همراه خانم اولیوا سالواتی، دوستش خانم مارینا ویندیچ گراتز، فرزندان لوکا روجرو ، ریموند و سامبا و از میان دوستانش فیلیپو دروبیلانت، اوگو براچتی پرتتی، جین پائول ترویلی به همراه لیویا اسفورتزو چزارینی، بئاتریچه بوررمبو، دومیتزیانا جوردانو، فرانچسکا دالوجا با شوهرش مارکو ریزی، هنرپیشه اورسو ماریا گوئررینی، آلین الکان شوهر اول یهودی خواهر ادواردو و روزی گرکو حضور داشتند.

به زودی اطلاعات و تحلیل‌های بیشتر در مورد
این قتل مشکوک و بررسی این تاکتیک کثیف لابی صهیونیست برای کسب ثروت از طریق ازدواج با افراد بسیار ثروتمند در پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز مطالعات و تحقیقات فرامرزی گفتمان اسلام (C.S.R.I.I.D) در دسترس شما عزیزان قرار می‌گیرد. تاکتیک کثیفی  که از طریق ازدواج با فرزندان ثروتمندان مشهور در جهان چون خانواده‌های آنیلی و لاواتلی در ایتالیا و خانواده‌ی اوناسیس، میلیاردر بزرگ و مشهور یونانی آغاز و سپس با مرگ و میرهای مرموز در خانواده‌ای که یکی از آن‌ها با زنی یهودی ازدواج کرده ادامه می‌یابد و بدین ترتیب سهم ارث وارثین یهودی افزایش می‌یابد.

 

   
 
  متن نوشته‌ی روزنامه‌ی ایتالیایی"Il Giornale" :


Giallo sul conte Gaetani Lovatelli trovato morto a Ponte Garibaldi

Ecco un articolo su di lui scritto sul quotidiano "Il Giornale"

 

Giallo sul conte Gaetani Lovatelli trovato morto a Ponte Garibaldi 

di Tiziana Paolocci - martedì 03 aprile 2007, 07:00 

·                                                                                   

È uscito da casa alle due di notte, agitato e visibilmente nervoso. Cinque ore più tardi il cadavere del conte Luca Gaetani Lovatelli d’Aragona, 52 anni, è stato trovato sotto Ponte Garibaldi, a Trastevere. Ennesima tragedia in una famiglia di sangue blu che sembra essere stata presa di mira da un tragico destino senza fine. Luca Gaetani Lovatelli, infatti, era il fratello di Gelasio, produttore storico in Montalcino, scrittore ed esperto di vini, consulente dei vip e habitué del clan Agnelli. Entrambi avevano perso due fratelli, qualche anno fa, in circostanze tragiche. Ieri il corpo di Luca è stato notato da alcuni passanti, che stavano facendo footing e hanno lanciato l’allarme al 112. Poco dopo sul posto si è formata una piccola folla di curiosi. Il conte giaceva sul greto del Tevere. Sulla balaustra c’erano tracce di sangue, come sulle scale che portano alla banchina sotto il ponte. Proprio questo particolare ha fatto inizialmente credere ai militari della compagnia Trastevere, che si occupano del caso, che l’uomo potesse aver litigato con qualcuno prima di morire, magari uno dei tanti tossicodipendenti che frequentano la zona. Ma poco dopo, la tesi dei militari è cambiata. È possibile infatti che Luca Gaetani Lovatelli, di professione cineoperatore, abbia deciso di suicidarsi gettandosi proprio dalla balaustra che dal lungotevere porta alla ciclabile a ridosso del ponte.
L’autopsia, che verrà effettuata oggi, potrà fornire qualche dettaglio in più per escludere definitivamente la tesi dell’omicidio. Secondo una prima ipotesi del medico legale, anche le fratture che il nobile aveva ai polsi e alle caviglie potrebbero essere compatibili proprio con la caduta dal muretto. Quello di ieri, comunque, resta un giallo tutto trasteverino. Il conte, infatti, viveva in una lussuosa casa in via Moro, nel cuore dello storico rione. E il suo corpo è stato trovato proprio sotto il ponte alle spalle di Trastevere. Forse la vittima avrà passato le sue ultime ore a camminare per le stradine del rione o lungo il fiume prima di prendere quella macabra decisione. Di certo, dalla sua abitazione è uscito alle due di notte. Lo ha raccontato la sua convivente, anche lei di sangue blu, principessa di una nota famiglia.
 

[ ٥:۳٩ ‎ب.ظ ]   [ بابک اسماعیلی ]   [ لینک مطلب

موضوع نوشتار: سیاست و موضوع نوشتار: صهیونیست[ Home | Archives | E-mail ]


POWERED BY
PERSIANBLOG


  RSS 2.0  

 

 

Copyright © 2004-2007 Babak Esmaeili. All rights reserved. Design by Zolfesokhan
NOTICE: May not be duplicated or distributed in any form unless with prior consent.
 

تمام حقوق مربوط به ا‌ین صفحه، متعلق به بابک اسماعیلی  است. هرگونه برداشت و بازنشر نوشته‌های ا‌ین صفحه منوط به در‌یافت اجازه از صاحب ا‌ین تارنما می باشد.