خلیج همیشگی فارس

خلیج فارس همیشه خلیج فارس خواهد ماند

خلیج فارس، خلیج همیشگی فارس نامی است به وسعت تاریخ.....نامی از گذشته‌ی دور تا فرداها.


اقدام موسسه National Geographic در به کار بردن نام جعلی «خلیج عربی» در کنار نام تاریخی خلیج فارس جدا از اینکه تحریف تاریخ است و می‌توان از طریق قانونی قضیه را مورد پیگیری قرار داد، توهین آشکاری است به مردم و تمدن شکوهمند ایرانی.... حالا که دولتمردان جمهوری اسلامی تا این اندازه از خود ضعف نشان می‌دهند و تنها اعلام می‌دارند که به خاطر این اقدام، موسسه National Geographic را تحریم!! نموده‌اند و از ورود نقشه‌ها و اطلس این موسسه به داخل ایران جلوگیری می‌کنند(واقعا خسته نباشند) وظیفه تمامی ماست که ضمن محکومیت این تحریف بزرگ که می‌تواند سرآغازی باشد برای گستاخی بیشتر دیگران و تحریف‌های بزرگ‌تر، با امضای این نامه (لینک) اعتراض خود را به گوش مدیران موسسه National Geographic و دیگران می‌رسانیم.
برای مشاهده نسخه اینترنتی اطلس جهانی که توسط موسسه National Geographic منتشر شده و در آن، در کنار نام «خلیج فارس» از نام «خلیج عربی» استفاده شده که در عکس زیر مشخص شده است، روی عکس زیر کلیک نمائید.

استفاده از نام تحریف شده خلیج عربی در کنار نام خلیج فارس

/ 5 نظر / 8 بازدید
راز گل سرخ

اي ايران اي مرز پرگهر/ اي خاکت سرچشمه‌ي هنر/ دور از تو انديشه بدان/ پاينده ماني و جاودان/ اي دشمن ار تو سنگ خاره‌اي من آهنم/ جان من فداي خاک پاک ميهنم/ مهر تو چون شد پيشه‌ام/ دور از تو نيست انديشه‌ام/ در راه تو کي ارزشي دارد اين جان ما/ پاينده باد خاک ايران ما...

راز گل سرخ

خليج فارس هميشه خليج فارس خواهد بود.....خواهد ماند.

baran

سلام ... اسم خليج فارس هميشه با ايران و فارس رونق گرفته و معنا پيدا کرده

babak

مطمئنم و مطمئن باش