گوردون براون پیش از دیدار با اوباما، درحال آرایش

گوردون براون درحال آرایش، پیش از دیدار با اوباما

یک عکاس توانسته است عکس «گوردون براون» را پیش از دیدار با اوباما در واشنگتن بگیرد. در این عکس یک خانم مشغول آرایش براون است.

گرچه گوردون براون نخست وزیر انگلستان مدعی شده که هرگز هزینه ای بابت آرایش صورت خود صرف نکرده،اما عکاس باذوق روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف چند دقیقه قبل از خروج براون از هواپیمای حامل وی در واشنگتن عکسی از وی گرفته که او را در حال آرایش صورت نشان می دهد .
این اولین بار نیست که چهره آرایش شده از جناب نخست وزیر در مطبوعات انگلستان منتشر می شود. یک سال پیش نیز عکسی دیگر از او در نشستی در لندن به چاپ رسیده بود که روی پیشانی او توده ای از کرم پودر نارنجی دیده می شد .
این اتفاق در شرایطی است که گفته می شد براون تلاش می کند تا از شیوه های تونی بلر در گریم چهره اش دوری کند .تونی بلر درجلسه ای که درسال 1997 برای پاسخگویی به قضیه کمک مالی برنی اکلستون -مدیر مسابقات فرمول یک -به حزب کارگر تشکیل شده بود ،با آرایش غلیظ حضور یافته بود.
همچنین در سال 2005 فاش شد که تونی بلر یبش از 1800پوند از پول مالیات دهندگان را در بین سالهای 1999 تا 2005 صرف گریم صورت خود کرده است و براون در یکی از جلسات پارلمانی در پاسخ به سوال یکی از نمایندگان اظهار داشته بود که هزینه ای بابت آرایش صورت خود پرداخت نکرده است .براون قصد دارد در این سفر دیداری با باراک اوباما برای بحث درباره بحران اقتصاد جهانی و سایر مسائل فی مابین داشته باشد .براون اولین مقام ارشد اروپایی است که برای دیدار با اوباما به آمریکا سفر می کند.

منبع: دیلی تلگراف/سوم مارس 2009

/ 6 نظر / 7 بازدید