بابک اسماعیلی، خبر پیوستن خود به خبرگزاری ایسنا را تکذیب کرد

بابک اسماعیلی، عضو هیات تحریریه روزنامه کیهان با رد اخبار منتشر شده در رسانه ها مبنی بر پیوستن خود به خبرگزاری ایسنا گفت: قصد پیوستن به خبرگزاری ایسنا را ندارم.حمله موتورسواران ناشناس به «بابک اسماعیلی»

در نامه بابک اسماعیلی به دکتر یادگاری، رئیس جهاد دانشگاهی آمده است:
با تشکر از حسن ظن حضرتعالی نسبت به اینجانب، به اطلاع می رساند انتشار اخباری مبنی بر انتخاب و صدور حکم بنده به عنوان عضو شورای سیاستگذاری رسانه ای جهاد دانشگاهی در خبرگزاری ها و رسانه ها، آن هم پیش از انجام مذاکرات را سوال برانگیز و به دور از اخلاق حرفه ای می دانم.
اینجانب تنها ساعاتی پیش از مشاهده صدور این حکم در رسانه ها، در جریان معرفی ام از سوی برخی دوستان به حضرتعالی قرار گرفتم و متاسفانه حکم صادره بدون در نظر گرفتن نظر مثبت و قطعی اینجابب صادر شده است.
بدین وسیله بار دیگر با تشکر از لطف رئیس جهاد دانشگاهی به خود، اعلام می دارم که همچنان قصد دارم در موسسه کیهان به فعالیت رسانه ای خود ادامه دهم و برنامه ای برای پیوستن به خبرگزاری ایسنا یا دیگر رسانه های خبری را ندارم.
شایان. ذکر است طی دو روز گذشته  خبرگزاری ها و رسانه های جمعی اخباری مبنی بر صدور حکم برای این نویسنده و روزنامه نگار به عنوان عضو شورای سیاستگذاری جهاد دانشگاهی مطرح کرده بودند. گفتنی است پیشتر سید  احسان قاضی زاده، مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز عضویت خود به عنوان عضو شورای سیاستگذاری رسانه ای جهاد دانشگاهی را تکذیب کرده بود.
روابط عمومی جهاد دانشگاهی روز شنبه در خبری که به سرعت توسط خبرگزاری ها منتشر شد اعلام کرد: دکتر محمدحسین یادگاری - رییس جهاد دانشگاهی - در حکمی رییس و اعضای شورای سیاستگذاری رسانه‌یی جهاد دانشگاهی را منصوب کرد.
بر اساس این احکام، مهندس علیرضا زجاجی به‌عنوان رییس و سیدنظام موسوی، امین موسیوند، سیداحسان قاضی‌زاده، محمد کریمی، محمدرضا سرو دلیر، ساسان والی‌زاده، دکتر محمد حسین ایمانی خوشخو، دکتر هوشنگ زعیم کهن، بابک اسماعیلی و مجید ندیری به‌عنوان اعضای این شورا منصوب شدند.

لینک مرتبط

/ 1 نظر / 45 بازدید
هم عهدان منتظر-1

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست طوفان زده ام راه نجاتی بفرست گفتند که با زمزمه یا مهدی نذر گل نرگس صلواتی بفرست بسم رب المهدی با سلام خدمت مدیریت وبلاگ وبلاگ پناه دل یکی از سری مجموعه های وبلاگ های انتهای ظهور مجوعه ای ارزشمند و پر محتوا از اشعار مهدوی است امیدواریم که با وبلاگ ما را از حضور پر مهرتان سبز کنید لبیک یا مهدی